Teamsamenstelling 2015/2016

voornaam tvgsl achternaam team D4 geb.datum
Rayen   Acharju D4 27-01-2004
Berat   Akkurt D4 22-11-2004
Mounir   Al Had-doui D4 07-01-2004
Jabir el Baghdadi D4 25-05-2005
Brian   Diermeier D4 31-07-2003
Ibrahem   Diop D4 14-01-2004
Alejandro   Emerencia D4 15-03-2003
Stefano   Langerak D4 27-08-2004
Prince   Nhansa D4 07-05-2004
Rainer   Nolasco D4 17-01-2004
Joel    Osaro Ekhator D4 10-09-2004
Dani   Pronk D4 08-08-2003
Devinio   Rijgersberg D4 02-07-2003
Koray   Sevilmis D4 20-10-2003
Hridai Eswar   Sivakumar D4 24-05-2003
J. Pieter   Walker D4 10-05-2003

Algemene gegevens

Trainer:

Ogün Sevilmis, tel. 0639129135, email gs33@live.nl 

Leider:

vacature

Trainingsdagen en -tijden:

maandag en woensdag, 17:30 - 18:30 uur

Afmelden training / wedstrijd:

telefonisch door de speler bij de trainer / leider

A T T E N T I E !!!

Trainingen spelers nieuwe B-, C-, D-, E- en F-klasse, seizoen 2016-2017.

In week 21-2016 (maandag 23 t/m donderdag 26 mei 2016) zijn trainingen voor spelers die, afhankelijk van hun geboortejaar, in het seizoen 2016-2017 in de klasse B, C, D, E of F zijn ingedeeld:

  • (E) maandag 23 mei 2016, 17:00 - 18:00 uur, spelers die zijn geboren in 2006 en 2007;
  • (F) dinsdag 24 mei 2016, 17:00 - 18:00 uur, spelers die zijn geboren in 2008 en 2009;
  • (D) woensdag 25 mei 2016, 17:00 - 18:00 uur, spelers die zijn geboren in 2004 en 2005;
  • (C) donderdag 26 mei 2016, 16:45 - 17:45 uur, spelers die geboren zijn in 2002 en 2003;
  • (B) donderdag 26 mei 2016, 18:00 - 19:00 uur, spelers die geboren zijn in 2000 en 2001.

Toernooien

Zaterdag 28 mei 2015

Uittoernooi bij BLAUW ZWART (Wassenaar)

Deelnemende clubs: BLAUW ZAWRT D4 - VUC D4 - VOORSCHOTEN'97 D10 - ROOD ZWART D2 - VOORSCHOTEN'97 D12

Aanwezig bij VUC 09:00 uur.

Melden bij BLAUW ZWART 09:30 uur.

Aanvang toernooi 10:00 uur.

Prijsuitreiking ca. 14:30 uur.

Afgelastingen (wedstrijden en trainingen) en alternatief programma

Voor afgelastingen (wedstrijden en trainingen) en alternatief programma verwijzen wij jullie naar het menu "afgelastingen".

Verzamelen bij VUC

dinsdag 24 mei  17:30 uur, ZIE "OEFENWEDSTRIJD COMBINATIE D-SPELERS" 
zaterdag 28 mei    09:00 uur

Uitslagen VUC D4

Wedstrijdschema VUC D4

Inloggen